Oferujemy prywatne pożyczki pod zastaw nieruchomości, ruchomości, działki, samochody!

ul. Przemysłowa 39
61-541 Poznań

+48 697 955 730
biuro@pomocnagotowka.pl

Prywatne pożyczki

Po pierwsze czym tak naprawde są pożyczki prywatne? Na jakich warunkach są one udzielane? Kto najczęściej z nich korzysta? Czy jest to bezpieczne? Jaka jest różnica miedzy pożyczką prywatną u inwestora a pożyczką pozabankową? W tym artykule odpowiemy na te nurtujące Was pytania.

Ludzie, którzy zgłaszają się do Inwestora z prośba o pożyczkę nie mogą starać się o taką formę finansowania w instytucjach bankowych. Natomiast firmy pozabankowe bardzo rzadko udzielają takich pożyczek. Jedyne rozsądne rozwiązanie to ubieganie się o fundusze w miejscach, gdzie historia kredytowa nie jest sprawdzana - u Inwestorów.

CZYM SIĘ RÓŻNIĄ KREDYTY OD OSÓB PRYWATNYCH?

W większości przypadków od ręki jesteśmy w stanie otrzymać niską kwotę pienieżną. Umowa taka jest zawarta na krótki okres czasu. Przeważnie są to sumy nieprzekraczające 3-4tyś zł na okres 30-45dni. Oprocentowanie różni się w zależności od polityki biznesowej danego inwestora. Przeważnie waha się to na poziomie 50% od kwoty pożyczki. Sprawia to, że minimalizują oni swoje ryzyko z jednoczesną możliwościa zarobku.

W przypadku firm pozabankowych sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Należy być świadomym, że takie osoby nie ufają wszystkim " w ciemno ". Chronią się sprawdzając czy figurujemy w bazie dłużników. W momencie gdy na naszym koncie znajduję się kilka zaległych zobowiązań - odmawiają nawiązania współpracy.

Jest to podstawowa różnica miedzy Inwestorem a Firmą pozabankową. Osoba prywatna nie ma możliwości prześwietlenia naszej historii bankowej.

prywatna pozyczka align=

DLACZEGO POŻYCZKI POD ZASTAW CIESZĄ SIĘ TAKĄ POPULARNOŚCIA?

Jest to jedna ze standardowych metod udzielania pożyczek obok umowy cywilno - prawnej lub weksla. Przedmiotem pod zastaw może być zarówno biżuteria jak i samochód czy mieszkanie. Daje to pewność, że nawet w przypadku braku spłaty pożyczki, jest możliwość odzyskania pieniędzy poprzez sprzedaż danej rzeczy. Znalezienie osoby, która nam udzieli pożyczki bez zastawu jest praktycznie niemożliwe. Powód jest bardzo prosty. Stopień spłacalności zależności wśród osób ze średnią historią jest na tak niskim poziomie, że wiekszość traci pieniądze w krótkim czasie i " zwijają interes ".

CO JEŚLI NIE UDA NAM SIĘ SPŁACIĆ POŻYCZKI?

Inwestor nawet mając spisana umowę, cały czas musi brać pod uwagę ewentualne ryzyko. A wbrew pozorom takie ryzyko istnieje, jeśli nie będzie odpowiedniego zabezpieczenia. Załóżmy taką sytuację, że nasz Inwestor Pan Przemek pożyczył znaczną sumę pieniedzy klientowi, który się do niego zglosił. Klient od początku nie spłacał swoich należności wiec Pan Przemek, miesiąc przez terminową spłatą całej pożyczki zdenerwowany udaję się do sądu. Zabrał ze sobą teczkę z wekslem, umowę cywilno-prawną i wszczął postępowanie karne przeciwko tej osobie. W efekcie do tej osoby został przydzielony komornik. Jednak po 3-4miesiącach Pan Przemek otrzymuje od niego wiadomość, w której zostaje poinformowany, że jego dłużnik nie jest zatrudniony od dawna i ma długi w wielu innych firmach. Nie dysponuję on żadnym majątkiem. W takim przypadku komornik nie ma czego zająć, a dług jest nie do odzyskania.

dolary.jpg Takich historii jak wyżej jest całkiem sporo. Bez wcześniejszego zabezpieczenia większość Inwestorów skończyłaby podobnie jak Pan Przemek. Wniosek jest jednen - pożyczki bez weksla a tylko na samo oprocentowanie są nieopłacalne chyba, że udzielone są one osobą dobrze znanym.

dolary

CO ZROBIĆ GDY POTRZEBUJĘ GOTÓWKI POD ZASTAW?

Na chwilę obecną rynek finansowy oferuję bogaty wachlarz przeróżnych ofert dla osób z trudnościami w spłacie zobowiązań. Powstaje coraz więcej firm, które wychodzą na przeciw tam osobom. Warto zrobić małe rozeznanie rynku i przyjrzeć się bliżej sytuacji finansowej raz rozwiązaniom jakie poszczególne firmy proponują.

Jeśli jesteś zainteresowany, bądź masz jakieś wątpliwości lub pytania - zapraszamy do kontaktu.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy!

KONTAKT

Maksimum korzyści przy minimum formalności!