Oferujemy pożyczki pod zastaw nieruchomości i ruchomości, mieszkania!

ul. Przemysłowa 39
61-541 Poznań

+48 697 955 730
biuro@pomocnagotowka.pl

Pożyczka pod zastaw mieszkania

Zastanawiasz się nad dodatkowym finansowaniem dla swojej firmy? A może uważasz, że już czas na remont w Twoim mieszkaniu? Banki nie chcą udzielić pożyczki, a instytucje pozabankowe nie rozpatrują pozytywnie Twojego wniosku? Nic nie szkodzi! Na przeciw wychodzą pożyczki pod zastaw nieruchomości. Wbew pozorom nie są one skierowane wyłącznie dla osób planujących zakup kolejnego mieszkania. Kwotę jaką otrzymamy w wyniku takiego zobowiązania można przeznaczyć na wybrany przez siebie cel, np. na wymarzony samochód, rozwój firmy. Zastaw nieruchomości jest tylko i wyłącznie gwarancją dla pożyczkodawcy, w razie gdyby zobowiązanie nie było spłacone w wyznaczonym terminie ( bądź nie spłacone wcale ). W momencie gdy stracisz możliwość spłaty - pożyczkodawca przejmie wyznaczoną część lub całość nieruchomości.

pozyczka

KTO MOŻE Z TAKIEJ POŻYCZKI SKORZYSTAĆ?:

Ten rodzaj finansowania przeznaczony jest dla osób, potrzebujących pewnej ilości pieniędzy, ale są umieszczeni w bazie BIG bądź ich historia kredytowa jest niekorzystna. Innymi słowy jest to szansa dla wszystkich tych, którym odmówili udzielenia pomocy w bankach lub insytytucjach pożyczkowych. Stanowi to często jedyną drogę wyjścia dla dłużników, jednak takie decyzję należy podejmować świadomie ( zapoznając się dokładnie z umową ). Jeżeli zdajemy sobie sprawę o istniejącym ryzyku , że nie będziemy w stanie w terminie spłacic rat - przemyślmy to jeszcze raz.

NA CO WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ:

Bez względu na to z jakiego rodzaju pożyczki korzystasz, zawsze warto szczególną uwagę zwrócić na kilka elementów umowy:
- RRSO
- na jaki okres decydujemy się wziąść pożyczkę
- wysokość spłacanych rat
- stopień oprocentowania
- suma wszystkich kosztów pożyczki

CO BĘDZIE TOBIE POTRZEBNE?

Chcąc otrzymać taką pożyczkę, należy dostarczyć wymagane dokumenty potwierdzające, że jest się właścicielem zastawianej nieruchomości. Dokumenty będą się różnić, w zależności od tego czy będzie to pożyczka pod zastaw mieszkania czy domu lub działki.

POŻYCZKA POD ZASTAW MIESZKANIA:

- akt notarialny
- zaświadczenie pobrane ze spółdzieli potwierdzające brak zaległości w opłatach mieszkaniowych
- numer księgi wieczystej ( ew. dokumet ze spółdzieli potwierdzający, że jest się właścicielem nieruchomości )
- w niektórych przypadkach pożyczkodawca może wymagać zdjęc mieszkania

POŻYCZKA POD ZASTAW DOMU/DZIAŁKI:

- akt notarialny
- wpis do księgi wieczystej ( lub z miejscowego zagospodarowania terenu )
- w niektórych przypadkach pożyczkodawca może wymagać zdjęc mieszkania
Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest dobrym rozwiązaniem w przypadku gdy pozostałe instytucje nie wyrażają zgody na przyznanie takiego finansowania. Jest to niewątpliwie ryzykowne, gdyż w przypadku niewywiązania się z umowy można wyjść na minus. Przed podjęciem decyzji dokładnie przemyśl wszystkie plusy i minusy oferty lub skorzystaj z konsultacji prawnika.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy!

KONTAKT

Maksimum korzyści przy minimum formalności!