Oferujemy pożyczki pod zastaw nieruchomości i ruchomości!

ul. Przemysłowa 39
61-541 Poznań

+48 697 955 730
biuro@pomocnagotowka.pl

Zastaw nieruchomości - pożyczka

Na rynek mieszkaniowy w Polsce przeznaczane jest 5% pieniędzy pochodzących z kredytów. Choć ceny nieruchomości wcale nie uległy obniżeniu, a wrecz ciągle rosną coraz mniej osob decyduję się na pożyczkę w banku. Według przeprowadzonych badań znaczna większość pożyczone pieniądze przeznacza na bieżące cele.
Wszyscy wiemy jak ważne jest własne mieszkanie dla każdego z nas. Ludzie marzą o tym, aby reszte życia spędzić w swoich wymarzonych czterech kątach, wybudować dom, który będzie miał w sobie wszystkie udogodnienia i sprosta naszym wymaganiom. Mimo, że wybudowanie własnego domu to masa poświeceń, pracy i sporo kosztów, wiele osób się na to decyduje. Własny dom jest warty swojej ceny. Każdy członek rodziny znajdzie w nim miejsce dla siebie, a także poczucie zabezpieczenia na przyszłość.

pożyczka pod nieruchomość

POŻYCZKA POD ZASTAW NIERUCHOMOŚCI:

Nigdy nie wiemy co przyniesie nam jutro. Zawsze może przydażyć się sytuacja, w której nasze pieniądze nie wystarczą, zostaniemy zwolnieni z pracy, popadniemy w długi, z przyczyn niezależnych od nas będziemy zmuszeni skorzystać z pożyczki gotówkowej. Takie sytuacje zdarzają się bardzo często w Polsce. Oczywiście istnieje kilka rozwiązań: pożyczka od rodziny, bliskich znajomych, banku czy od osoby prywatnej pod zastaw mieszkania. Ostatnie rozwiązanie w przeciągu ostatnich lat cieszy się coraz większa popularnością. Według zebranych statysyk wynika, że ok 10-12% Polaków posiada mieszkania lub domy obiciążone hipoteką. Fakt posiadania własnej nieruchomości sprawia, że jesteśmy bardziej godni zaufania w oczach kredytodawcy. Zwiększa to prawdopodobieństwo na otrzymanie pieniedzy, często na korzystniejszych warunkach.

GOTÓWKA POD ZASTAW MIESZKANIA:

Każdy rodzaj pożyczki wiąże się z miejszym lub większym ryzykiem. W czasie trwania pożyczki może prztrafić się wiele rzeczy, których wcześniej nie przewidzieliśmy np.: możemy stracić pracę co utrudni regularną spłątę zobowiązania. Pożyczka pod zastaw nieruchomości daje nam większy komfort w odróżnieniu od zwykłej pożyczki ponieważ posiadamy swego rodzaju zabezpieczenie. Żeby tak się stało, należy zrobić rozeznianie rynku, pozbierać informację o różnych formach pożyczek i wybrać tą, która będzie dla nas najlepsza. Warto przed podjęciem decyzji zaczerpnąc wiedzy u osoby, która zna się zarówno na kredytach jak i na branży nieruchomości. Pozowli nam to unikąć później niepotrzebnego stresu związanego z brakiem wiedzy na ten temat.

CZYM JEST POŻYCZKA POD ZASTAW DOMU?

Pożyczka pod zastaw domu czyli kredyt hipoteczny to długoterminowe zobowiązanie, którego zanbezpieczeniem dla kredytobiorcy jest hipoteka w oparciu o prawo użytkowania wieczystego. Sprawia to, że na takie finansowanie mogą liczyć osoby będące właścicielem danej nieruchomości. Decydując się na pożyczkę pod zastaw mieszkania warto znać dodatkowe zabezpieczenia np. ubezpieczenie kredytu, blokada środków na rachunku, poręczenie osoby trzeciej ( musi posiadać zdolność kredytową )

DODATKOWE KOSZTY:

Tak jak w przypadku innych pożyczek tak i tutaj dochodzi kilka dodatkowych kosztów, które należy uwzględnić zanim podejmiemy decyzję. Należy się z nimi zapoznać zanim podpiszemy umowę. Do takich opłat możemy zaliczyć: prowizję, koszty związane z notariuszem, założenie księgi wieczystej, ubezpieczenie od zdarzeń losowych badź ubezpieczenie na życie.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy!

KONTAKT

Maksimum korzyści przy minimum formalności!