Oferujemy Pomoc Gotówkową pod zastaw nieruchomości i ruchomości!

ul. Przemysłowa 39
61-541 Poznań

+48 697 955 730
biuro@pomocnagotowka.pl

Pożyczka pod zastaw mieszkania

Jako firma pomocnagotowka swoim klientom oferujemy różnego rodzaju pożyczki pod zastaw. Najczęściej jest to pożyczka pod zastaw mieszkania ponieważ umożliwia ona uzyskanie większego finansowania niż w przypadku gdy zabezpieczeniem pożyczki będzie np. samochód. Jako pożyczkodawcy nie sprawdzamy historii kredytowych naszych klientów, nie wymagamy zaświadczenia o wysokości dochodów co wyróżnia nas na tle kredytów bankowych. Jedynym kryterium weryfikacji zdolności pożyczkobiorcy jest jego zabezpieczenie wystawione pod zastaw oraz sam plan spłaty.

CO ZROBIĆ ABY OTRZYMAĆ POŻYCZKĘ POD ZASTAW MIESZKNIA?

Pierwszym krokiem w uzyskaniu pożyczki pod zastaw będzie kontakt za pomocą wniosku bądź telefonicznie. W momencie gdy poznamy Twoje potrzeby będziemy w stanie przygotować indywidualną kalkulację. Gdy warunki zostaną zaakceptowane przejdziemy do procedury podpisania umowy notarialnej, po której pieniądze znajdą się na Twoim koncie.
Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, a dzięki ograniczeniu formalności do minimum jest ona coraz częściej wybieranym wariantem finansowania. Plusem jest także elastyczność tego rozwiązania. Daje ono możliwość dopasowania warunków do potrzeb klienta, co w przyszłości ułatwia spłatę zobowiązania.

RODZAJE POŻYCZEK POD ZASTAW MIESZKANIA


1) POŻYCZKA PRZEZNACZONA NA SPŁATĘ KOMORNIKA:
Jest to oferta przeznaczona dla osób obciążonych kredytem bankowym, które utraciły możliwość uregulowania zobowiązania. W takich przypadkach opracowujemy specjalny plan spłaty, który da możliwość „odkopania” się z długów.

2) POŻYCZKA POMOSTOWA:
Ten rodzaj finansowania jest dopasowany do potrzeb osób, które potrzebują dużego finansowania przy krótkim okresie zwrotu zobowiązania. Decydują się na nią głównie przedsiębiorcy, którzy muszą opłacić sprawy firmowe jednak wiedzą, że w niedalekiej przyszłości skończą realizację i te pieniądze odzyskają.

3) POŻYCZKA KONSOLIDACYJNA:
Ta forma pożyczki pod zastaw jest skonstruowana z myślą o klientach, których struktura zadłużenia nie jest odpowiednio poukładana przez co wystąpiły trudności ze spłatą. Indywidualnie przygotowany plan będzie miał realny wpływ na poprawienie struktury finansowej, a konsolidacja długów umożliwi wprowadzenie go w życie.

4) POŻYCZKA INWESTYCYJNA:
Wariant skierowany dla firm, chcących zainwestować pieniądze w rozwój przedsiębiorstwa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, plan spłaty przygotowany przez nas umożliwi poszerzenie działalności z bezproblemową spłatą zobowiązania.

5) POŻYCZKA NA TZW. ZWIĘKSZENIE WARTOŚCI:
Najczęściej dotyczy to właścicieli nieruchomości, którzy przed sprzedażą mieszkania chcą je wyremontować przez co jego cena finalna znacznie wzrośnie.

6) POŻYCZKA PŁYNNOŚCIOWA:
Przeznaczona głównie dla przedsiębiorstw, w których z jakiś przyczyn doszło do zatrzymania płynności finansowej. Najczęściej powodem jest brak opłaconych faktur VAT. Dzięki pożyczce pod zastaw mieszkania firma otrzyma potrzebne pieniądze co finalnie może ja uchronić przed upadkiem.

Jeżeli jesteś zainteresowany otrzymaniem pożyczki pod zastaw mieszkania skorzystaj z wniosku znajdującego się na naszej stronie. Jest to najszybszy i najłatwiejszy sposób na otrzymanie indywidualnej oferty, dzięki czemu pokryje się ona z oczekiwaniami, a także zaoszczędzi sporo cennego czasu.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy!

KONTAKT

Maksimum korzyści przy minimum formalności!