Oferujemy Pomoc Gotówkową pod zastaw nieruchomości i ruchomości!

ul. Przemysłowa 39
61-541 Poznań

+48 697 955 730
biuro@pomocnagotowka.pl

Pożyczka pod zastaw domu

Potrzebujesz pożyczki prywatnej pod zastaw domu? Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś/aś! Firma Pomocna gotówka przygotuje dla Ciebie najlepsza propozycję finansową. Dzięki temu otrzymasz pieniądze na wymarzony wyjazd na wakację, rozwój firmy czy zakup nowego samochodu. U nas każdy ma szansę na uzyskanie pożyczki ! pozyczka pod zastawPrzez podjęciem decyzji należy na spokojnie przemyśleć ile pieniędzy potrzebujemy oraz czy będzie nas stać na spłąte zobowiązania. Znając swoje możliwości można zacząc proces poszukiwania odpowiedniej firmy. Na samym wtępnie proponujemy zapozanć się z regulaminem. Jeżeli nie czujesz się na siłach zleć to prawnikowi. Pamiętaj, że pożyczka pod zastaw ma pomóc, a nie przysporzyć kłopotów więc zastanów się dwa razy zanim się zdecydujesz. Warto skorzystać z porady doradcy finansowego, który dobierze najlepsze rozwiązanie dla naszych potrzeb. Oczywiście będzie to dodatkowy koszt, jednak jest to warte ceny spokoju w poźniejszym okresie spłaty.

DROGA DO WOLNOŚCI DLA ZADŁUŻONYCH

Obecnie w Polsce żyje ponad 15mln osób z wziętym kredytem. Stanowią oni ok 48% Polaków powyżej 18 roku życia z otwartym kredytem. Znaczna większość z nich pożyczone pieniądze przezacza na cele konsumpcyjne, tylko niewielka część korzysta z dodatkowego finansowania aby wybudować dom lub kupić mieszkanie. Z najnowszych badań wynika, że mamy coraz większy problem ze spłatą swoich zobowiązań, nie tylko w złotówkach ale również w walucie zagranicznej. Sporo Polaków zachęconych reklamami banków skorzystało z ich usług, wpadło w błędne koło chwilówek i pożyczek, z których bardzo ciężko się wydostać. Dlaczego? Banki z czasem zaczynają odmawiać takim osobom możlwości dobrania większej ilości pieniędzy na rzecz tych wcześniej zaciągnietych. Bardzo często jedyną deską ratunku dla takich osób są prywatne pożyczki pod zastaw domu, które można otrzymać np. od osoby prywatnej.

CZY PRYWATNE POŻYCZKI POD ZASTAW DOMU SĄ BEZPIECZNE?

Pożyczki prywatne ssą obecnie najszybciej rozwijającą sie galęzią branży finansowej. Dzieje się tak ponieważ coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z oferty osób prywatnych niż jeszcze kilka lat wcześniej. Dodatkowymi atutami jest przejrzystość ofert przedstawianych przez takie firmy. Duża konkurencja sprawia, że kredytodawcy w walce o klienta proponuja pożyczki o niższej stopie oprocentowania oraz wymagają o wiele mniej dokumentów niezbędnych do pozytywnego rozpatrzenia wniosku.
Oczywiście nie należy zapominać, że spora część Polaków nie posiada już zdolności kredytowej. Banki przed podjęciem jakiejkolwiek decyji sprawdzają Twoje dane w Biurze Informacji Kredytowej i szukają tam potwierdzenia czy regularnie spłacałeś/aś swoje raty oraz czy nie zalegasz z jakimiś płatnościami. Osoby, które zdążyły już wpaść w spiralę długów nie otrzymają kredytu.
To własnie z myśla o tych osobach powstały pożyczki prywatne. Firmy te nie sprawdają Twoich danych w BIK'u przez co nie mają wglądu w historię kredytową. Mimo to, działaja one na zbliżonych warunkach co banki, dlatego nie warto zastanawiać się nad skorzystaniem z finansowania w takich firmach.
Kluczem do sukcesu będzie znalezienie odpowiedniej firmy, która oferuję pożyczki dostosowane do Twoich potrzeb. Warto przed podjęciem jakichkolwiek decyzji dokładnie zapoznać się z umową i upewnić się, że wszystko odbędzie się na jasnych warunkach.

POŻYCZKI POD ZASTAW DOMU

Z roku na rok liczba osób, które skorzystały z pożyczek prywatnych rośnie. Nie korzystają z nich już tylko osoby, którym banki odmówiły takiego finansowania, ale także i te osoby,którym zależy na czasie, wygodzie oraz maksymalnym ograniczneniu kwestii formalności. Wiąże się to ze wzrostem znaczenia firm prywatnych na rynek kredytowym. W przeciągu ostatnich 3-4 lat ich udział wzrósł drukrotnie ! Dzięki temu osoby obciążone wcześniejszym zobowiązaniem z pewnościa znajdzą ofertę, która będzie dla nich atrakcyjna

JAK WYBRAĆ NAJLEPSZĄ OFERTE?

Polacy są zadłużeni na ok 16mld złotych. Za tą kwotę możnaby wybudować 8 Stadionów Narodowych. Jest to kwota, której pożyczkobiorcy do tej pory jeszcze nie zwrócili. Szczególnie dla tych osób powstały pożyczki prywatne pod zastaw. Pożyczki prywatne reklamowane są przez wiele firm oraz instytucji finansowych. W większości przypadków różnica pomiędzy nimi polega np. na wysokości prowizji, oprocentowaniem, okresem zwrotu czy wysokością i liczbą rat. Inne są również dokumenty niezbędne do pozytywnego rozpatrzenia wniosku przez kredytodawce. Część firm wymaga od swoich klientów posiadania dodatkowego zabezpieczenia w postaci ubezpieczenia, które będzie gwarantem wierzytelności.
Przed podjęciem decyzji przeanalizuj swoją obecną sytuację finansową. Dopiero po tym zacznij szukać ofert dostępnych na rynku. Wnikliwe poznanie swoich potrzeb ułatwi dostosowanie odpowiedniego wariantu finansowania dla Ciebie.

POŻYCZKA POD ZASTAW Z POMOCNAGOTÓWKA.PL

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy musi być fachowcem od spraw finansowych, obliczania oprocentowania, wysokościa rat czy odsetek. Dlateg postanowilismy zapewnić Tobie potrzebną pomoc, niezbędną przy wybraniu odpowiedniej oferty pożyczkowej. Jeżeli nie czujemy się na siłach warto skorzystać z pomocy doradcy finansowego. Będzie to wiązało się z dodatkowymi kosztami, jednak warto wydać te pieniądze niż później żyć w stresie.
Obecnie pożyczka pod zastaw jest najczęściej wybieraną formą finasnowania na rynku. Cechuje się bezpieczeństwem oraz możliwościa uzyskania pożyczki bez dodatkowych formalności oraz w krótkim terminie.
Chcesz się dowiedzieć więcej? Potrzebujesz pożyczki prywatnej? Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę. Przekonaj się sam jak wiele może się zmienić w Twoim życiu na lepsze.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy!

KONTAKT

Maksimum korzyści przy minimum formalności!