Oferujemy pożyczki pod zastaw nieruchomości i ruchomości!

ul. Przemysłowa 39
61-541 Poznań

+48 697 955 730
biuro@pomocnagotowka.pl

Pomocna Gotówka

Pomocna Gotówka jest firmą prężnie rozwijającą się, prowadzimy działalność handlowo – usługową na rynku nieruchomości oraz usług finansowych. Naszym głównym przedmiotem działalności jest doradztwo finansowe, pożyczki pod zastaw nieruchomości oraz ruchomości, pożyczki pod zastaw mieszkań, pożyczki pod zastaw samochodów, a także konsulting w zakresie doradztwa biznesowego. Nasza działalność skierowana jest do dużych i małych przedsiębiorstw jak również do osób prywatnych.

Nasze głowne zalety to łatwość w nawiązywaniu kontaktów, elastyczność jak również konsekwentność w działaniu, stawiamy na wysoką jakość usług dlatego do każdego podchodzimy z pełnym profesjonalizmem

img

Zapraszamy do zapoznania się z ramowymi warunkami naszej oferty. Nawiązując bezpośredni kontakt z naszym biurem, będą mogli Państwo uzyskać szerszą wiedzę odnośnie procedur oraz czasu załatwienia Państwa sprawy.

Pragniemy zachęcić Państwa do współpracy mając nadzieję, iż dołączycie Państwo do grona stałych, usatysfakcjonowanych klientów naszej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktowania się z nami w przypadku jakichkolwiek pytań.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy!

KONTAKT

Maksimum korzyści przy minimum formalności!