Oferujemy pożyczki pod zastaw nieruchomości i ruchomości!

ul. Przemysłowa 39
61-541 Poznań

+48 697 955 730
biuro@pomocnagotowka.pl

Dowiedz się więcej na temat finansowania, pożyczek


Jako firma pomocnagotowka swoim klientom oferujemy różnego rodzaju pożyczki pod zastaw. Najczęściej jest to pożyczka pod zastaw mieszkania ponieważ umożliwia ona uzyskanie większego finansowania niż w przypadku gdy zabezpieczeniem pożyczki będzie np. samochód.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości wbrew pozorom nie są one skierowane wyłącznie dla osób planujących zakup kolejnego mieszkania. Kwotę jaką otrzymamy w wyniku takiego zobowiązania można przeznaczyć na wybrany przez siebie cel, np. na wymarzony samochód, rozwój firmy.

Potrzebujesz pożyczki prywatnej pod zastaw domu? Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś/aś! Firma Pomocna gotówka przygotuje dla Ciebie najlepsza propozycję finansową. Dzięki temu otrzymasz pieniądze na wymarzony wyjazd na wakację, rozwój firmy czy zakup nowego samochodu. U nas każdy ma szansę na uzyskanie pożyczki !

Po pierwsze czym tak na prawde są pożyczki prywatne? Na jakich warunkach są one udzielane? Kto najczęściej z nich korzysta? Czy jest to bezpieczne? Jaka jest różnica miedzy pożyczką prywatną u inwestora a pożyczką pozabankową? W tym artykule odpowiemy na te nurtujące Was pytania.

Od niedawna firmy pożyczkowe do swoich ofert dodali możliwość skorzystania z pożyczki pod zastaw samochodu. Na czym to wszystko polega i czy jest to zabieg opłacalny? Zapraszamy do lektury.

Każdy z nas posiada własne potrzeby, które niestety nie zawsze jesteśmy w stanie spełnić z powodu ograniczonego budżetu. Na przeciw wychodzi pożyczka gotówkowa. Jest ona w stanie podbudować naszą obecną sytuację finansową, a dzięki rozłożeniu jej na raty można łatwo spłacić swoją należnośc.

Fakt posiadania własnej nieruchomości sprawia, że jesteśmy bardziej godni zaufania w oczach pożyczkodawcy. Zwiększa to prawdopodobieństwo na otrzymanie pieniedzy, często na korzystniejszych warunkach.

Potrzebujesz pieniedzy ale posiadasz już zobowiązanie? Kontaktujesz się z bankami ale Twoje wnioski nie są pozytywnie rozpatrywane? Coraz więcej ofert pojawia się w Internecie od osób prywatnych. Czy to jest dobre rozwiązanie? Co powinieneś wiedzieć przed podjęciem decyzji?

Przez podjęciem decyzji należy na spokojnie przemyśleć ile pieniędzy potrzebujemy oraz czy będzie nas stać na spłąte zobowiązania. Znając swoje możliwości można zacząc proces poszukiwania odpowiedniej firmy.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy!

KONTAKT

Maksimum korzyści przy minimum formalności!